Nu-mi dau seama care e problema

Moderator: admin

Nu-mi dau seama care e problema

Postby Giorgiana88 on Tue Jan 12, 2010 11:29 am

Am 21 ani si am avut pana acum 2 relatii stabile. Momentan o traiesc pe a treia. (este cea mai intensa dintre toate, cred ca din cauza experientei acumulate si a perceptiei diferite asupra lucrurilor, avand in vedere varsta putin mai inaintat decat la celelalte). Sunt cu el de 8 luni, dar nu stiu mare lucru despre el sau ce face. Il iubesc si stiu ca si el ma iubeste, dar imi da impresia ca este gelos peste masura (nu ma deranjeaza) si foarte posesiv (uneori pana la prostie). El trebuie sa stie mereu ce fac, unde sunt si cu cine, dar eu nu indraznesc sa-l intreb pe el ce face exact. Seara cand ne intalnim il intreb ce a facut toata ziua si, in mare, imi povesteste, dar poate vreau sa stiu mai mult, insa nu indraznesc sa-l intreb ca sa nu-l supar. Tin foarte mult la el si daca ne-am desparti as ceda nervos. Cred ca a vazut asta la mine si incearca sa profite asa cum poate in favoarea lui. Nu inteleg ce se intampla cu mine de am ajuns sa-l iubesc atat. Uneori imi pierd controlul cand nu e langa mine. La inceputul relatiei venea la mine o data pe saptamana, acum lipseste o singura data, iar in ziua in care lipseste ma cert cu toata lumea si sunt foarte indispusa. Stiu ca il iubesc, dar de cand m-am culcat cu el n-o suport nici macar pe mama sa puna mana pe mine. Ce se intampla cu mine?? :?: :?: :?: :?: :?:
Giorgiana88
 
Posts: 1
Joined: Tue Jan 12, 2010 10:15 am

Return to Probleme individuale

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron