Veniti la psiholog

Moderator: admin

Re: Veniti la psiholog

Postby gina on Mon Jul 19, 2010 6:22 pm

Tare mult as vrea sa spun si eu acelasi lucru candva... De cativa ani si eu ma lupt cu aceeasi problema, parca nu imi gasesc linistea. Mereu am o problema. Am fost de nenumarate ori la medic si de fiecare date analizele au fost bune, dar eu tot nu ma simt bine. Mai nou, cam de o luna de zile parca starea mea s-a inrautatit, am mereu stare de oboseala nejustificata, sunt trista si parca nu am chef sa fac nimic. Medicul de familie mi- a dat vagostabil si magne B6. Nu stiu daca au efect, dar am momente in zi cand sunt tare nelinistita si nu stiu ce sa fac. De cand s-a sinucis Madalina Manole sunt si mai trista de teama sa nu ajung si eu ca ea, desi trebuie sa recunosc ca mie tocmai teama de bola imi face rau. De aceea merg si destul de des la medic. Ma poate ajut acineva?
gina
 
Posts: 2
Joined: Mon Jul 19, 2010 2:52 pm

Re: Veniti la psiholog

Postby gina on Tue Jul 20, 2010 1:20 pm

Multumesc pentru raspuns!
M-am gandit de multe ori ca mi-ar prinde bine cateva sedinte de psihoterapie. Din pacate nu sunt din Bucuresti si nici nu -mi permit sa platesc sedinte online (sunt profesoara) deoarece ma gandesc ca am nevoie de mai multe sedinte. Incerc sa citesc cat mai mult pe aceasta tema si sper sa pot face fata situatiei. Tare mult imi doresc sa discut cu cineva de specialitate si sa redevin eu cea care am fost odata. Acum trebuie sa-mi canalizez atentia asupra copilului care are are 10 ani si are mare nevoie de mine.
gina
 
Posts: 2
Joined: Mon Jul 19, 2010 2:52 pm


Return to Consiliere psihologica si psihoterapie individuala

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron