probleme cu erectia

Moderator: admin

probleme cu erectia

Postby marius80 on Sat Feb 20, 2010 11:13 am

Mi s-a intamplat in ultima perioada sa cunosc cateva femei, chiar o colega, si sa ajungem in ipostaze intime pt o partida de amor. Toate bune si frumoase excitare la maxim, cand iau prezervativul si intentionez sa mi-l pun mi se inmoaie dintr o data. Ce sa mai fac, sunt momente in care ma simti penibil si nu doresc nimanui sa treaca prin asa ceva. Parca ceva se blocheaza undeva sau e ca si cum un blestem s-ar activa in momentul ala asupra mea. Si nu este neaparat din cauza prezervativului. Am incercat si fara si a fost tot la fel.....
Am o prietena care sta in alta localitate, cand ma intalnesc cu ea nu am nici o problema, facem dragoste intens. Am mai avut si in trecut ceva escapade care s-au terminat oarecum bine , desi prima seara a fost un fiasco sa zic asa.
In schimb, daca ajung sa incep actul sexual pot sa il duc pana la capat fara probleme.
Poate suna ciudat dar chestia asta ma macina pe interior si m-a facut sa mi pierd increderea in mine, ca om. Nu am decat 25 de ani, arat bine, nu duc lipsa de admiratoare, ca sa zic asa, dar am inceput sa nu mai raspund nici unui flirt din aceasta cauza , nu vreau sa mai ajung in vreo alta situatie penibila. Dupa un moment ca asta ajung sa ma urasc pe mine ca om , imi vine nu stiu ce sa fac.
Poate este o problema mai ciudata, dar ... care credeti ca este cauza?
Multumesc
marius80
 
Posts: 1
Joined: Sat Feb 13, 2010 2:39 pm

Return to Probleme individuale

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron