relatie ciudata

Moderator: admin

relatie ciudata

Postby johnbon61 on Wed Jun 23, 2010 9:18 am

Bine v-am gasit!ma numesc John am 32 ani si as vrea sa va povestesc relatia mea spre a fi dezbatuta.A inceput in urma cu 13 ani,eu munceam,ea la scoala,s-a mutat la mine si de atunci asa suntem si in momentul actual.S-a lasat de scoala zice ea din vina mea,actualmente nu are nici o zi pe cartea de munca,s-a apucat de videochat,am inteles-o ca nu are cum si unde sa se angajeze fara studii,dar fiecare banut pe care il castiga il cheltuia pe afara la iesiri si tot asa la intretinere,lumina nimic.De 4 ani avem copil si parca relatia nu mai e nimic decat ceva monoton,pe mine ma evita nici macar nu vrea sa comunice,nu mai zic de relatie sexuala(de 6 ori in 4 ani),parca suntem colegi de apartament dar si asa ei se saluta si incerca sa gaseasca solutii impreuna,eu singur cu toate de platit,ce sa zic de ceva timp s-a lasat de videochat dar sta pe messenger si vorbeste cu diversi care ii trimit bani(ce sa cred?).Din 2005 am atacuri de panica pe care am tot incercat sa le tratez dar parca mintea mea merge non stop nici nu ma mai pot relaxa,concentra,tremur.Daca voi ati fi in locul meu ce ati face?
johnbon61
 
Posts: 1
Joined: Wed Jun 23, 2010 7:56 am

Return to Probleme de cuplu

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron