BUCURESTI

Telefon si mail:

Psiholog Gabriel Dinu: 0724.306.188; gabriel.dinu@psihosolutii.ro

Psiholog Roxana Dinu: 0722.762.805; roxana.niculescu@psihosolutii.ro

Psiholog Mihaela Stinga: 0760.737.493; mihaela.iote@psihosolutii.ro

Psiholog Sandra Voicu: 0729.007.831; sandra.voicu@psihosolutii.ro

Telefon mobil cabinet: (004)0735.884.106

Adresa

Dinu Gheorghe Cabinet de psihologie
Piata Victoriei – Soseaua Nicolae Titulescu nr. 1, bl. A7, sc. C, et. 7, apt. 82, interfon 82, sector 1, Bucureşti

Punct de reper:
Treceti pe langa restaurantul Spring Time si scara blocului este intre cele doua locatii ale Bancii Uni Credit.

CLUJ-NAPOCA

Telefon si mail:

Psiholog Ioana Ionicioiu: 0746.211.896; ioana.ionicioiu@psihosolutii.ro

Psiholog Raluca Listea: 0728.146.350; raluca.listea@psihosolutii.ro

Psiholog Anca Nemteanu: 0744.583.945; anca.nemteanu@psihosolutii.ro

Psiholog Andreea Sandru: 0751.923.276; andreea.sandru@psihosolutii.ro

Psiholog Larisa Paul: 0737.039.446; larisa.paul@psihosolutii.ro

Adresa

Cabinet individual de psihologie Ioana Ionicioiu

Strada Avram Iancu, numarul 42, Cluj-Napoca, judetul Cluj.